Registracija į stovyklą
* Privalomi laukai.Vietą rezervuosime kai pervesite 70 eurų avansą.
(Sąsk. nr.: LT567300010146322966)
Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti vaiko vardą, pavardę bei pamainos numerį!
Sąskrydžiai ir šventės

Pasibaigus vasaros linksmybėms, siūlome

pramogas ir Tėveliams.

 Pasisėmę gerų emocijų iš savo vaikų suskubkite atvykti čia, pailsėti ir Jūs! Siūlome rengti aktyvius susibūrimus gamtoje, gimtadienių šventes, organizuoti įmonių sąskrydžius ar net vestuves. Mes jums suteiksime nakvynę kambariuose su bendrais patogumais ar vietą statytis palapines. Galite rinktis maitinimą valgykloje, užsisakant iš anksto: pusryčius, pietus ir vakarienę. Taip pat galite atvykti su kemperiu, yra atvesta elektra.

Galėsit ir pasilinksminti: pažaisti futbolą, beisbolą, paplūdimio tinklinį, gatvės krepšinį, stalo tenisą,  šaudyti iš lanko ir pneumatinio ginklo, dalyvauti šokių maratone, žiūrėti filmus per didelį ekraną. Tai ne visos mūsų Jums siūlomos linksmybės, galime suorganizuoti linksmus žaidimus ir estafetes, įdomias ir linksmas orientacines varžybas, diskoteką gryname ore arba salėje. Mums tik reikia žinoti Jūsų poreikius.

Jūsų vaikams galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir kitos veiklos su patyrusiais stovyklos vadovais, kur jie pasisems gerų emocijų. Garantuojame neužmirštamus įspūdžius tiek Jums patiems tiek Jūsų svečiams!

Stovyklos organizatoriai.

Susisiekite su mumis
Laukžemės slėnio stovyklos komanda laukia Jūsų žinutės!