Registracija į stovyklą
* Privalomi laukai.Vietą rezervuosime kai pervesite 70 eurų avansą.
(Sąsk. nr.: LT567300010146322966)
Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti vaiko vardą, pavardę bei pamainos numerį!
Apie mus

LAUKŽEMĖS SLĖNIS – tai vieta, kur pildosi svajonės, atsiskleidžia talentai ir visi jaučiasi ypatingai.

Laukžemės slėnio stovykloje stovyklauja labai įvairaus amžiaus vaikučiai, pirmose pamainose priimame ir pačius mažiausius 5-6 metų vaikučius. Stovykloje labiausiai skatinama neformaliam ugdymui būdinga veikla ir užsiėmimai, gausi būrelių pasiūla. Vaikai galės žaisti įvairius judriuosius žaidimus (,,zombius’’ ,,gelbėk brolelį” it kt.), siūlome gausybę būrelių tinklinį, futbolą, kvadratą, beisbolą, krepšinį, stalo tenisą, stalo futbolą, šaudyti iš lanko ir pneumatinio ginklo dailė, šokiai, gimnastika, pasivažinėjimai keturračiais, pramogauti prie upės. Žaidimų kambaryje – stalo žaidimai, šokiai ir dainos, linksmybės garantuotos! Kasdien vyksta vis naujas renginys, vakarais rengiame filmų vakarus arba temines diskotekas.
Užtikriname, kad užsiėmimais, renginiais bei vaikų priežiūra rūpinsis patyrę vadovai.  Tėveliai nesijaudintų vaikučiai jiems gali skambinti tik per ramybės valandą, kitu metu telefonai guli saugiai sudėti pas stovyklos direktorę kabinete, taip užtikriname, kad vaikai 100 procentų įsitrauktų į veiklą ir puikiai praleistų laiką gryname ore.

 Stovykloje yra 3 namai, visuose iš jų yra visos komunikacijos t.y. dušai, tualetai, kriauklės, tiekiamas šaltas ir karštas vanduo. Vaikai apgyvendinami pagal amžių bei lytį (po 4-6 vaikus kambaryje). Kambarys turi kambario vadovę/vadovą, kuris, visada prižiūrės, kad vaikučiai būtų nusiprausę, pavalgę, švariais rūbeliais , sušukuos mergaitėms plaukus, bei primins paskambinti tėveliams. Vadovai neleis vaikučiams liūdėti, nei vienas vadovas, nenueina miegoti kol nemiega visi vaikučiai.

Visi suprantam, kad vaikai yra vaikai ir konfliktų išvengti su jais neįmanoma, tačiau Laukžemės slėnio stovykloje konfliktai išsprendžiami greitai ir vaikai rimčiau pradeda vertinti savo ir draugų poelgius. Ši stovykla išskirtinė, nes organizatoriai orientuojasi ne i kiekybę, o į kokybę, todėl drįstame teigti, kad čia sugrįžti GERA!!

Visą informaciją apie pamainas rasite skiltyje PAMAINOS, taip pat siūlome susipažinti su mūsų veikla GALERIJOJE, skiltyje ATMINTINĖ rasite sąrašą ką reikia turėti kiekvienam stovyklautojui ir dienotvarkę.
Tėveliai gali bet kada atvažiuoti aplankyti vaiką, pasivaikščioti po stovyklą, ar sudalyvauti, mūsų renginiuose. Vaikai stovykloje prižiūrimi visą parą!
Jei kyla klausimų, visada drąsiai kreipkitės!

Su didele pagarba ir slėnio dvasia stovyklos organizatoriai.

Lauksime jūsų vasara!

Su didele pagarba ir slėnio dvasia stovyklos organizatoriai.

Mūsų stovyklos darbuotojai
Susisiekite su mumis
Laukžemės slėnio stovyklos komanda laukia Jūsų žinutės!